Mekanik Servis

Bosch Car Yetkili Servisi Manisa Çözel Otomotiv üstün beceriye sahip teknisyenleri ile daima size yardım için hazırdır. Basit bir yağ değişiminden aracınızın bakımı için planlanmış kontrollere kadar kimse otomobilinizi Çözel Bosch Car Servisten daha iyi tanıyamaz. Otomobilinizle servisimize geldiğinizde servis danışmanlarımız tarafından karşılanıp, otomobilinizin periyodik bakım, arıza veya onarımı öncesinde ücretsiz olarak alt takımları, balataları, iç - dış aydınlatmalar, lastik basınçları, antifiriz ölçümleri ve varsa yazılım güncellemeleri kontrol edilerek, aracınız yıkaması ile birlikte size teslim edilir. Amacı bir kerede doğru onarım olan servisimiz müşteri isteklerine hızlı cevap vermek için iş geliştirme merkezini kurarak  tüm servis randevularınız, istek ve önerileriniz için iş geliştirme danışmanlarımız hizmetinizdedir.

Bosch Car Servis, her marka araca hizmet verebilen, dünyanın en büyük bağımsız otomobil servis organizasyonudur.

Bosch mühendisliğiyle geliştirilmiş test cihazları ve servis ekipmanları sayesinde aracınızın markası ne olursa olsun Çözel Bosch Car Serviste kusursuz hizmet alabilirsiniz.

Çözel Bosch Car Serviste otomobiliniz için gerekli olan tüm hizmeti kaliteli, garantili ve uygun fiyatlar çerçevesinde bulabilirsiniz.